7 Bölge 7 Renk Kültür ve Sanat Festivali’nde TOKATLILAR Buluştu

Belediye Başkanımız Mustafa Yılmaz, TOKKON tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli İrade Meydanı’nda   düzenlenen ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn. Binali YILDIRIM’ın onur konuğu olarak katıldığı 7 Bölge 7 Renk Kültür ve Sanat Festivali’ ne katıldı.

Tokat Dernekleri Federasyonu (TOKKON) tarafından organize şenlik renkli görüntülere sahne oldu. Tokat’ın yöresel lezzetlerinin tanıtıldığı programda halk oyunları ile vatandaşlara görsel şölen sunuldu. Etkinliğe AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım da iştirak etti.

Festivale AK Parti Grup Başkan Vekili Tokat Milletvekili Özlem Zengin, AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk de katıldı.

Belediye Başkanımız Mustafa YILMAZ yaptığı açıklamada ”

TOKKON tarafından 7 Bölge 7 Renk adıyla organize edilen Tokat Kültür Sanat Festivali etkinliğe katılarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayımız Sn. Binali Yıldırım bey ve hemşehrilerimizle buluşarak selamlaştık.
Etkinlikte Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayan Yeşilyurt’lu hemşerimiz Emre Üçtepe ile de tanışma fırsatı bulduk.

Böylesi güzel bir etkinliği düzenleyerek bizlere hemşerilerimizle tanışma fırsatı sunan TOKKON Tokat Konfederasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz,yönetim kurulu üyeleri ile emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

 

5260cookie-check7 Bölge 7 Renk Kültür ve Sanat Festivali’nde TOKATLILAR Buluştu

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.