BAŞKAN ÜNAL’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Saygıdeğer  Hemşehrilerim,

Kurban Bayramı vesilesiyle hepinize kucak dolusu selamlar gönderiyorum.

Belediye Başkanı olarak sizlerle birlikte ikinci bayramımı kutlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu mübarek günlerin, birlik ve beraberliğimizin daha da kuvvetlenmesine, sevgi ve saygının artmasına vesile olmasını diliyorum.

Kurban Bayramı; paylaşmanın, yardımlaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı, gönüllerimizin bir olduğu, kardeşlik bağlarımızın güçlendiği özel bir zamandır. Bu bayram günlerinde, ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi unutmadan, kapılarımızı ve gönüllerimizi herkese açarak, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu en güzel şekilde yaşatacağımıza inanıyorum. Kurban keserken, bu güzel ibadeti yerine getirirken, komşularımızı ve çevremizi de bu güzelliklerden nasiplendirmeliyiz.

Bayramın getirdiği huzur ve mutluluğun, ülkemizin dört bir yanına yayılmasını, dünya genelinde barışa ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum. Çocuklarımızın bayram sevincini doyasıya yaşayacağı, büyüklerimizin hatırlanacağı ve ziyaret edileceği bir bayram olmasını temenni ediyorum. Hepinizin bayramını kutluyorum; sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum.

Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte, siz değerli hemşehrilerimizin bu kutsal ve manevi günleri huzur içinde geçirmesi için belediyemiz olarak, gerekli tedbirleri almaya özen gösterdik. Sizlerin bayramı daha rahat karşılayabilmeniz için ekiplerimizle bayram boyunca her türlü acil duruma hazır bir şekilde hizmetinizde olacağız. Ben şimdiden Bayram boyunca sahada görev alacak ekip arkadaşlarımıza kolaylıklar dileyerek kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum.
Bu güzel dileklerle, Kurban Bayramı’nın siz değerli hemşehrilerime, memleketimize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum.

Bayramınız mübarek olsun.

19990cookie-checkBAŞKAN ÜNAL’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.