BAŞKAN YILMAZ, SAHAYI BOŞ BIRAKMIYOR


Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, ilçemizde sürdürülen çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.
Kapalı Spor Salonundan Yüzme Havuzuna, Termal Sondajdan Gençlik Merkezine, Kütüphane yapımından Fen Lisesi Yeni Yurt yapımına, Biyolojik Arıtmadan Doğalgaz ve parke çalışmalarına kadar ilçede devam eden yatırımlarla beraber; yakın zamanda başlatılacak olan Uygulama Oteli, Millet Bahçesi, Fizik Tedavi Merkezi ve Öğrenci Yurdu yatırımları için gün sayıyor.
Bu çalışmalar devam ederken Başkan Yılmaz, yatırımlarla ilgili değerlendirme yaparak ilgililerden projelerin gidişatı hakkında bilgi alıyor.
Başkan Yılmaz, “İlçe genelinde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Merkez mahallelerimizde parke çalışmalarımız neredeyse bitmek üzere. Çok kısa bir süre içerisinde Gençlik Merkezimizin açılışını yapacağız. Kapalı spor salonu, Yüzme Havuzu ve İlçe Kütüphanesi çalışmalarımız hızla devam ediyor. Yine kısa bir süre içerisinde Uygulama Otelimizin temelini atarak Yüksek Okulun açılışını yapacağız. Yakın zamanda ilçemize büyük yatırımlarımız olacak. Öğrenci Yurdu, Millet Bahçesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi gibi çok ciddi projelerimizi inşallah hayata geçireceğiz. İlçemizi daha yaşanılabilir bir merkez yapma hedefiyle, vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde ulaştırmak için gece gündüz mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz.”dedi.

14660cookie-checkBAŞKAN YILMAZ, SAHAYI BOŞ BIRAKMIYOR

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.