BAŞKANIMIZ MUSTAFA YILMAZ PİKNİK ŞÖLENİNE KATILDI.

 

Belediye Başkanımız Mustafa Yılmaz, İstanbul Bozçalı Kasabası Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültürünü Yaşatma Derneği tarafından düzenlenen 3. Geleneksel Piknik şölenine katıldı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, AK Parti Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt’ın da katıldığı piknik şöleninde konuşma yapan Yılmaz, “İstanbul Bozçalı Kasabası Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültürünü Yaşatma Derneği tarafından düzenlenen 3. Geleneksel Piknik şölenine AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Sn. Zafer Sırakaya, AK Parti Tokat Milletvekilimiz Sn. Av. Yusuf Beyazıt ve Bozçalı Belediye Başkanımız Yücel Gülbahar ile birlikte katılım sağladık.
İstanbul’da yaşayan özellikle genç kardeşlerimizin, çocuklarımızın özüne kültürüne sahip çıkarak, atalarıyla kucaklaşması bizleri oldukça mutlu etmiştir. Dün olduğu gibi bugünde, yarında gençlerimizin, çocuklarımızın Reşadiye’nin geleneklerinin ışığında ülkesini seven, güzel bir gelecek yaratma idealinde olan bireyler olarak yetişmesi adına bu güzel organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

4820cookie-checkBAŞKANIMIZ MUSTAFA YILMAZ PİKNİK ŞÖLENİNE KATILDI.

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.