Belediye Başkanımız Mustafa Yılmaz’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Sevgili Reşadiyeliler,
Birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını en üst seviyede yaşadığımız bir Ramazan Ayı’nı geride bırakırken, bayrama erişmenin huzur ve mutluluğu içerisindeyiz.
Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle tüm Türkiye gibi ilçemizde de geçen yıllardan farklı bir Ramazan ayı yaşadık. Camilerimizde Teravih Namazlarında aynı saflarda yer alamasak, kurduğumuz iftar sofralarında buluşamasak ve yan yana olamasak da; el ele ve gönül gönüle vererek Ramazan Ayı’nın maneviyatını doyasıya yaşadık.
Belediyemiz olarak bir taraftan koronavirüs salgını nedeniyle başta temizlik ve dezenfeksiyon çalışmaları olmak üzere çok yoğun bir mesai harcarken, diğer taraftan da ihtiyaç sahiplerini unutmadık. Hükümetimizin vermiş olduğu Sosyal Destek Yardımlarının dışında; Belediyemiz olarak bizlerde dayanışma ruhu içerisinde hareket ederek, ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizin yanında elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar onlara destek olmaya çalıştık.Hayırsever hemşehrilerimizin de katkılarıyla gıda paketlerimizi ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak ilçemizde mağdur vatandaşımızı bırakmadık.
Değerli Hemşehrilerim,
Rahmet, bereket, af, mağfiret, yardımlaşma ve paylaşma ayı 11 ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak bir bayrama daha kavuştuk. Arefe günüyle birlikte 4 günlük Ramazan Bayramı tatili boyunca 81 ilimiz gibi Reşadiyemizde de sokağa çıkma yasağı uygulanacak ve bayramı evlerimizde geçireceğiz.
Sizler ailenizle, sevdiklerinizle huzur içerisinde bir bayram geçirebilmeniz adına bizler de Belediyemiz olarak tüm birimlerimizle görev başında, sizlerin hizmetinde olacağız.
İnşallah önümüzdeki yıllarda yine hep birlikte kucaklaşarak kutlayacağımız bayramlara erişmek dileğiyle tüm ilçe halkımızın ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde, tüm sevdiklerimiz ile birlikte nice bayramlar geçirmeyi Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Mustafa YILMAZ
Reşadiye Belediye Başkanı

 

10400cookie-checkBelediye Başkanımız Mustafa Yılmaz’ın Ramazan Bayramı Mesajı

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.