Belediyemiz Su Pompalarında Bakım Onarım Çalışması

İçişleri Bakanlığı Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, Belediye Fen İşleri Müdürlüğümüz, Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ve Zabıta Amirliğimizde çalışan ekiplerimiz 7/24 saat hizmet vermektedir.
Belediyemiz Fen işleri su tamir ekiplerimizce, su pompalarında bakım ve onarım çalışmaları yapılmıştır. İlçemiz genelinde yürütülen koronavirüs salgını nedeniyle su depolarımızda kesintisiz su verebilmek için yeni ilave bir su pompası da faaliyete geçirilecektir.
Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz yaptığı açıklamada koronavirüs salgını nedeniyle #EvdeKalReşadiye sloganına uyan vatandaşlarımıza teşekkür ederek, “Vatandaşlarımızdan, evlerimizden çıkan çöplerin Belediyemizce yapılan ilanlarda belirtilen saatlerde çıkarmalarını ve içme suyunu sokak yıkaması gibi işlerde lüzumsuz kullanmamalarını rica ediyoruz. Bu süreci, vatandaşlarımızla gereken tedbirleri alarak inşaallah hep birlikte başaracağız. Gün birlik olma günüdür. İlçe halkımıza anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiyoruz.” şeklinde konuştu.
#EvdeKalReşadiye

9650cookie-checkBelediyemiz Su Pompalarında Bakım Onarım Çalışması

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.