Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez Akıncı HES Açılışını Gerçekleştirdi

Akıncı Hidroelektrik Santrali’nin (HES) açılışı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in katılımıyla yapıldı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da video konferans yöntemiyle açılışa katıldı.

HES açılış programına Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Tokat Valisi Ozan Balcı,  AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Mustafa Arslan, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Aydem Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, ilçe belediye başkanları, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanımız Mustafa Yılmaz yaptığı konuşmada “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans ile katıldığı , Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’in teşrifleri ile Niksar Akıncı HES’in işletmeye alınma törenine İlçe Başkanımız Yakup Karaca ile katılım sağladık.Sayın Bakanımız Fatih Dönmez’e İlçemiz Doğalgaz arzının sağlanması, Kelkit Çayı Rekreasyon Çalışmasının yapılması ile bölgemiz yaylalarına elektrik verilmesi sorunlarını Milletvekilimiz Av. Yusuf Beyazıt vasıtası ile ilettik. Sayın Bakanımız bizlere sorunların çözümü noktasında yardımcı olunacağını iletti. İnşallah ilçemizin bu sorunları en kısa sürede çözüme kavuşacak. Başta Sayın Bakanımız Fatih Dönmez olmak üzere Ak Parti Milletvekilimiz Yusuf Beyazıt’a, Ak Parti İl ve İlçe Başkanlarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

10931cookie-checkEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez Akıncı HES Açılışını Gerçekleştirdi

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.