GİYİLMEYEN KIYAFETLER ÇÖPE DEĞİL GİYSİ KUTUSUNA
GİYİLMEYEN KIYAFETLER ÇÖPE DEĞİL GİYSİ KUTUSUNA
Reşadiye Belediyesi Sıfır Atık Projesi kapsamında hayata geçirdiği geri dönüşüm projeleriyle gelecek nesillere temiz bir doğa bırakmak için ‘Giysi Toplama Kutusu’ ile tekstil atıklarını ekonomiye kazandırıyor.
Cumhurbaşkanlığımız himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda yürütülen Sıfır Atık Projesi’ne destek vermek amacı ile Reşadiye Belediye’miz tarafından şehrin muhtelif noktalarına yerleştirilen 15 adet Giysi toplama kutuları ile tekstil atıklarının toplanması ve geri dönüşüm sürecine dahil edilmesi sağlanıyor.
Belediye Başkanımız Mustafa Yılmaz” İlçemizin muhtelif noktalarına 15 adet Giysi Toplama Kutuları yerleştirdik. Vatandaşlarımızdan kullanmadıkları her çeşit kıyafet, ayakkabı, çanta kemer gibi ürünler; havlu, battaniye, perde gibi tekstil ürünleri ve her türlü oyuncak çeşidini çöp yerine ‘Giysi Kutusuna’ atmalarını rica ediyoruz.Buralardan toplanan malzemelerin geri dönüşüme göndererek yeni ürünler elde edilip ekonomiye ve Belediyemize katkı sağlıyoruz.Bu konudaki hassasiyetlerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum.
14120cookie-checkGİYİLMEYEN KIYAFETLER ÇÖPE DEĞİL GİYSİ KUTUSUNA

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.