İlçe Genelinde Kapsamlı Temizlik ve Çevre Düzenleme Çalışması Başlatıldı


Reşadiye Belediyesi, ilçe genelinde çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları ile cadde, meydan, park ve bahçelerde genel temizlik çalışmaları başlattı. 

Reşadiye Belediyesi Temizlik Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizce, ilçe genelinde vatandaşların daha temiz ve ferah bir şehirde yaşamaları için sorumluluk alanında bulunan park, cadde, sokak ve yollarda temizlik çalışması ile peyzaj ve çevre düzenleme çalışması başlattı. 

Ekipler, şehrin daha modern ve yaşanılabilir bir görünüm kazanması için, İlçe girişi, 15 Temmuz Parkı, Alparslan Türkeş Parkı, 100. yıl Parkı, Anaokulu, Termal Otel, Zinav Gölü Tabiat Parkı, Reşadiye Meslek Yüksekokulu önü ve Mimar Sinan caddesinde çevre düzenleme ve peyzaj çalışmalarının yanında, şehrin her köşesinde çevre temizliği, çöp toplama ve yıkama çalışmalarını titizlikle yürütüyor.

İlçemizin daha temiz ve güzel bir görünüm kazanması için çalışmaların devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Ergül Ünal, “Daha yeşil, daha temiz ve yaşanabilir bir Reşadiye için çalışmalarımız devam etmektedir.” dedi

19280cookie-checkİlçe Genelinde Kapsamlı Temizlik ve Çevre Düzenleme Çalışması Başlatıldı

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.