İLÇEMİZDE 19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

Mustafa Kemal Atatürk’ün Ulusal Kurtuluş mücadelesini başlatmak için Samsun’a çıkışının 100. yıl dönümü olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ilçemizde coşkuyla kutlandı.
Hükümet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen tören İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Uğur Aydın’ın çelenk sunumu, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.
Törene Reşadiye Cumhuriyet Savcısı Göktuğ TÜRKAN, Belediye Başkan Vekilimiz Osman BOZKAYA, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Sefa YİĞİT, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Uğur AYDIN, daire amirleri ile öğrenciler katıldı.

Atatürk Anıtı önündeki tören İlçe Kapalı Spor Salonu’nda devam etti. Programda İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Uğur AYDIN’ın günün anlam ve önemini anlatan konuşmanın ardından öğrencilerin sunduğu halk oyunu gösterileri, jimnastik, Judo ve karate gösterilerinin de olduğu program ilgiyle izlendi.
Program sonrası Kaymakamımız Murat METE ve Belediye Başkanımız Mustafa YILMAZ tarafından yapılan yarışmalarda ve çeşitli spor dallarında dereceye giren öğrencilere hediye takdiminden sonra program sona erdi.

 

3780cookie-checkİLÇEMİZDE 19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.