İLÇEMİZİ GÜZELLEŞTİREN HİZMETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ

Reşadiye Belediyesi, daha modern ve temiz bir ilçe için eski konteynerlerin yerine yeni çöp konteyneri ve çöp kovası alımı yaptı.

Reşadiye Belediye Başkanı Ergül Ünal, “Daha sağlıklı, daha temiz bir Reşadiye için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor” dedi.

Reşadiye Belediyesi, ilçe genelinde biyolojik ve görsel kirliliğin önüne geçmek için çalışmalarına devam ediyor. İlçenin daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamak, çevre ve halk sağlığını koruyabilmek için çöp konteynerlerinin sayısını arttırdı.

“İLÇEMİZİ GÜZELLEŞTİREN HİZMETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ”

Eskiyen çöp konteynerlerini yenileriyle değiştirmeye devam ettiklerini belirten Reşadiye Belediye Başkanı Ergül Ünal, “Daha sağlıklı, daha temiz bir Reşadiye için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İlçemizde başlattığımız temizlik, çevre düzenleme, altyapı çalışmaları, Termal Otel sağlıklaştırma çalışmalarının yanı sıra  çöp konteynerlerinin sayısını artırarak ilçemizin eksik noktalarına yerleştirmeye başladık. İlçemizdeki çöp konteynerlerinin çoğu deforme ve kırık olduğundan dolayı Belediye bütçemizden çöp konteyneri ve çöp kovası alımı yaptık. Sizlerden aldığımız Çevre Temizlik Vergilerini sizlere hizmet olarak geri döndürmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Üretken Belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımızdan beklentimiz çöplerimizi çöp konteynerlerine ve (diğer çöp sigara izmariti vs.)  kovalarına atmanız, çevrenizi de bu şekilde uyarmanız.

Reşadiye hepimizin; birlikte başaracağız ifadelerini kullandı.

 

19580cookie-checkİLÇEMİZİ GÜZELLEŞTİREN HİZMETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.