Mayıs Olağanüstü 1

 

T.C.

R E Ş A D İ Y E

BELEDİYE MECLİSİ

 

 

 

       TOPLANTI DÖNEMİ     : 2020

       TOPLANTI                       : Olağanüstü 1

        BİRLEŞİM                        : 1

        OTURUM                           : 1

         Açılış Saati : 14oo   08.05.2020 Cuma

                                                                                      

GÜNDEM               :

1-Yoklama- Açılış

2- İmar Komisyonundan Gelen Osman Kaya’ ya Ait Komisyon Raporunun Görüşülmesi.

3- İmar Komisyonundan Gelen Memet Gümüş’ e Ait Komisyon Raporunun Görüşülmesi.

4- Osmaniye Mahallesi İbrahim İnan Caddesi 153 Ada 166 parselde ön yol ve yan yollardan çekme hattının düzenlenmesi talebinin görüşülmesi.

5-Çamlıca Mahallesi 219 ada 11 nolu parselde plan tadilatı ve çekme mesafesi talebinin görüşülmesi.

OLAĞANÜSTÜ TOPLANTISINA AİT

 MECLİS KARAR ÖZETLERİ İLANI

 

Koronovirüs ( covid-19 ) tedbirleri kapsamında; Belediyemiz Meclisi Nisan-Mayıs-Haziran olağan toplantılarını yapamayacağından vatandaşlarımızı mağdur etmemek amacı ile gerekli tedbirleri alınmak şartı ile     gündemde bulunan konuları görüşmek üzere olağanüstü toplantı daveti üzerine Belediyemiz Meclisi toplandı.

2020 yılı 1. olağanüstü toplantısı için yapılan yoklamada tüm üyelerimizin toplantıya iştirak ettiği görüldü. Mevcut üyelere hazrun cetveline imzaları attırıldı.

Gündemin 2. Maddesine bulunan Osman KAYA’ ya ait İlçenin Osmaniye Mahallesi 153 ada 135 nolu  parselin, muvafakatı bulunan 153 ada 134 numaralı parselle ikiz nizam yapılaşma yapılmasına ve çekme mesafesinin 4 mt olarak uygulanmasına, kararın gereği için İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne gönderilmesine meclisimizce oybirliği ile karar verildi.

Gündemin 3. Maddesinde bulunan Memet GÜMÜŞ ‘ e ait  İlçenin Osmaniye Mahallesi 153 ada 161 nolu  parselin  cephe olduğu yollardan 3 mt çekme  uygulanmasına ve su basman kodunun 2.20 mt olması talebinin reddine , cephe olduğu yollardan çekme mesafesinin 3,5 mt olarak belirlenmesine, kararın gereği için İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne gönderilmesine meclisimizce oybirliği ile karar verildi.

Gündemin 4. Maddesinde bulunan Zinav Mühendislik Elektrik Limited Şirketine ait   İlçenin Osmaniye Mahallesi 153 ada 166 nolu  parsel üzerine yapılacak inşaat için ilgi parselin ön yol ve yan yollardan çekme mesafesinin 3 er metre olarak düzenlenmesine, kararın gereği için İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne gönderilmesine meclisimizce oybirliği ile karar verildi.

Gündemin 5. Maddesinde bulunan  Halil ŞAHİN’ e ait  İlçenin Çamlıca  Mahallesi 219 ada 11 nolu  parsel üzerine inşaat yapacağından 7 mt lik yol çekme talebi ile parselin bir kısmına işyeri yapılması talebinin incelenmek üzere İmar Komisyonuna havale edilmesine meclisimizce oybirliği ile karar verildi.

 

Belediyemiz meclisinin 08.05.2020 tarihinde yapılan Olağanüstü Toplantısının kapatılmasına oybirliği ile karar verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9960cookie-checkMayıs Olağanüstü 1

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.