MİLLİ PARKLAR GENEL MÜDÜRÜ ZİNAV GÖLÜNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Belediye Başkanımız Mustafa Yılmaz Aybastı ilçesini ziyaret ederek, Aybastı ve ilçemiz Zinav Gölü Projeleri için Aybastı ilçesine gelen  Milli Parklar Genel Müdürü Sn. Yusuf KANDAZOĞLU ve Kaymakamımız Sn. Murat METE ile birlikte Zinav Gölü’nde incelemelerde bulundu.

İlk olarak Aybastı ilçesinde AK Parti Ordu Milletvekilimiz Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanımız Sn. Şenel YEDİYILDIZ, Milli Parklar Genel Müdürü Sn. Yusuf KANDAZOĞLU, Milli Parklar Uzmanı Sn. İsmail BELEN, Samsun Doğa Koruma Milli Parklar Bölge Müdürü Sn. Hasan TERZİOĞLU’nu Aybastı Belediye Başkanı Beytullah GEÇTAN ve Kabataş Belediye Başkanı Yakup YILMAZ ile birlikte karşılayan Başkanımız YILMAZ,  buradan Zinav Gölü’ne geçerek Milli Parklar Genel Müdürü Yusuf KANDAZOĞLU ve ilçe kaymakamımız Murat Mete ile birlikte incelemeler yaptı.

Konu ile ilgili olarak Başkanımız Mustafa YILMAZ şu ifadelere yer verdi

“10 yıl görev yaptığım Aybastı ilçemizde, Aybastı Belediye Başkanı Beytullah GEÇTAN ve Kabataş Belediye Başkanı Yakup YILMAZ ile birlikte , AK Parti Ordu Milletvekilimiz Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanımız Sn. Şenel YEDİYILDIZ, Milli Parklar Genel Müdürü Sn. Yusuf KANDAZOĞLU, Milli Parklar Uzmanı Sn. İsmail BELEN, Samsun Doğa Koruma Milli Parklar Bölge Müdürü Sn. Hasan TERZİOĞLU’nu karşıladık. Burada bizlere gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı AK Parti Ordu Milletvekilimiz Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanımız Sn. Şenel YEDİYILDIZ, Aybastı Belediye Başkanı Beytullah GEÇTAN ve Kabataş Belediye Başkanı Yakup YILMAZ’a teşekkürlerimi sunuyorum.

Daha sonra Milli Parklar Genel Müdürü Sn. Yusuf KANDAZOĞLU’nun Zinav Gölü’müze katılımını sağlayarak burada hayata geçirilmek istenen “Zinav Gölü Tabiat Parkı Projesi” hakkında Kaymakamımız Sn. Murat METE ve ilgililer ile birlikte, projede gelinen son aşama ve yerinde incelemelerde bulunarak bilgi alışverişinde bulunduk.

Milli Parklar Genel Müdürümüzün ilçemize teşriflerini sağlayan AK Parti Tokat Milletvekilimiz Sn. Yusuf BEYAZIT Beye teşekkürlerimi sunuyorum.”

Mustafa YILMAZ
Belediye Başkanı

6150cookie-checkMİLLİ PARKLAR GENEL MÜDÜRÜ ZİNAV GÖLÜNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.