REŞADİYE BELEDİYESİ’NDEN KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ

Reşadiye Belediyesi ekiplerince yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında ilçe genelinde dezenfekte çalışması yapıldı.

Belediye ekipleri koronovirüs salgınına karşı ilçe genelinde Belediye Binası,Kaymakamlık,Hükümet Konağı,Camiler,Emniyet Binası, İlçe Jandarma Komutanlığı,Kütüphane, Özel İdare Binası,PTT, Sosyal Yardımlaşma, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Sosyal Hizmet Merkezi ,STKlar, Minibüs yazıhaneleri,Kaplıca Otel ile oturma parkları ve ATM lerde ULV ve alkol gibi temizlik maddeleriyle ilaçlama ve dezenfekte çalışması yaptılar.

Belediye Başkanı Mustafa YILMAZ, yeni tip koronovirüs salgınına karşı ilçemizde bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşları ile halkın ortak kullanım alanlarında ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarının başladığını belirtti.
Ayrıca Sağlık Bakanlığının uyarılarını dikkate alınması uyarısında bulunan Yılmaz, “Vatandaşlarımızdan Sağlık Bakanlığımızın uyarılarını dikkate almalarını ve kişisel temizlik kurallarına uymaları ricasında bulunuyoruz. Dezenfekte çalışmalarımız Otogar, öğrenci yurtlarımız ,okullarımız ve parklarda özellikle vatandaşlarımızın sık kullanım alanlarında devam edecek. Yüce Rabbimiz başta ülkemiz ve İslam alemi olmak üzere tüm insanlığı salgın hastalıklardan bela ve musibetlerden muhafaza etsin.” dedi.

9390cookie-checkREŞADİYE BELEDİYESİ’NDEN KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.