TEŞEKKÜRLER REŞADİYE…

Elazığ’da yaşanan deprem sonrası ilçemizden depremzedelere yardım tırı gönderildi. Reşadiye Kaymakamlığı ve Reşadiye Belediyesi’nin çağrısı sonucu toplanan yardımlar Elazığ ve Malatya’da depremden zarar gören vatandaşlara gitti.

Yaşanan #Elazığ depreminden dolayı milletçe çok üzgünüz. Lakin yaraları sarmak için seferber olan bu aziz milletin bir mensubu olmaktan da son derece bahtiyarız. Kaymakamlığımız ve Belediyemiz olarak yaptığımız çağrı sonucu; hayırsever iş insanlarımız, vatandaşlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız , kurumlarımız ve ayrıca Başçiftlik ilçemizin katılımıyla ilçemizde topladığımız yardım tırını, başta #Elazığ ve #Malatya olmak üzere, deprem afetinden zarar gören vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere uğurladık.
Topladığımız; kuru gıda, su, giyim, ısıtıcı, halı, battaniye ve temizlik ürünleri gibi ihtiyaç malzemelerinden oluşan yardım tırımız depremden etkilenen bölgeye doğru hareket etti. Toplanan yardım malzemelerinin; Kızılay ile koordinasyon halinde toplandığını ve #Elazığ ve #Malatya’da yaşayan deprem mağduru insanlara ulaştırılacağını belirttik. Yardım kampanyamıza katılarak destek veren tüm kardeşlerimize, iş adamlarımıza, kurumlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, muhtarlarımıza, Başçiftlik Belediyesi ve Başçiftlikli hemşerilerimiz ile kampanyaya toplanan malzemelerin tasnifinde yardımlarını esirgemeyen Belediye personellerimiz ve tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz.
İnşallah bu yardımlarımızın, deprem mağduru kardeşlerimize faydası olacaktır. Depremde hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Allah, aziz milletimizi çok daha büyük afetlerden korusun inşallah.
Mustafa Yılmaz
Belediye Başkanı

9170cookie-checkTEŞEKKÜRLER REŞADİYE…

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.