Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Tokat’a geldi.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Tokat’a geldi.
Yeni Hava Limanında incelemelerde bulunan Bakan Karaismailoğlu, burada çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı. Ardından Tokat-Niksar yol güzergahında incelemelerde bulunarak dönekse şantiyesine uğradı. Şantiyede Tokat’ta devam eden karayolu yatırımlarım ile ilgili brifing alan Bakan Karaismailoğlu burada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Tokat’ı ziyaretleri esnasında Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüşme gerçekleştiren Başkan Mustafa Yılmaz ilçemizden geçen  karayolları ile sorunları kendisine ileterek “Bugün Tokat’ımızı ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız sayın Adil Karaismailoğlu’na hoş geldiniz dileklerimizi ileterek, ilçemiz karayolları ile ilgili sorunlarımızı kendisine ilettik. Sayın bakanımız sorunların çözümü noktasında bizlere gereken desteğin verileceği sözünü aktardı. Sayın Bakanımıza bizlere gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.” şeklinde konuştu.
10880cookie-checkUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Tokat’a geldi.

ALO 153

Talep, öneri ve sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Lütfen ALO 153 hattını arayarak bizimle iletişime geçin.

süper uygulama Web Tasarım ve Kodlama F5 Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik ve görsel paylaşımı yasaktır.